דודי שמש

 
 

 

שירותי הדרום אמקור היא משווקת מורשית של דודי שמש מתוצרת כל החברות המובילות: אמקור, נמרוד, אמקור טל סחר ועוד. לחברה יותר מ-36 שנות ניסיון בתחום, והיא מתקינה דודי שמש ודודי חשמל בבניינים רבי קומות ובבתים פרטיים.

ניסיונה הרב של החברה ניכר בביצוע כל עבודה:
• מחירים ללא תחרות
• תנאים מועדפים לקבלנים ולמתקינים
• התקנה מהירה על ידי צוות מיומן כחול-לבן
• שירות זריז ומקצועי לדוודים מתוצרת כל החברות

 דודי שמש
 דודי שמש


קולטי שמש
מגוון קולטי שמש ברמות גבוהות של נצילות ותפוקה, העשויים מחומרים איכותיים עמידים לאורך זמן. שטח פני הקולטים: 1.4 עד 2.8 מ"ר. החברה מספקת גם שירותי תחזוקה, ניקוי קולטים, תיקון פיצוצים ונזילות וכן מתן פתרונות ייחודיים לבעיות אבנית ולהארכת חיי הדוד.


דודי שמש
דודי שמש למערכות תרמוסיפוניות פתוחות בנפח 120 עד 200 ליטר, להתקנה אנכית או אופקית. איכות מעולה, ציפוי אמייל, וגיבוי על ידי גוף חימום חשמלי ומאיץ חום (במידה שהוזמן). השירות כולל גם תחזוקה וניקוי של הדוד, תיקון בעיות צנרת ופתרון בעיות המתעוררות בזמן אמת.
 


דודי שמש עם מחליף חום
דוודים איכותיים במגוון גדלים, בנפחים של 60 עד 150 ליטר, המיועדים למערכות סגורות ולהתקנה במערכות מרכזיות. ציפוי אמייל וגיבוי על ידי גוף חימום חשמלי ומאיץ חום (במידה שהוזמן).


דודי חשמל
דוודים באיכות מעולה, מצופים אמייל או אפוקסי, במגוון רחב של גדלים ובנפחים של 15 עד 200 ליטר.
השירות כולל גם תחזוקה וניקוי של הדוד, תיקון בעיות צנרת ועוד.

מערכות תרמוסיפוניות
מערכת הכוללת קולט שמש ודוד שמש, המותאמת בגודלה לצורכי המשתמש ומותקנת במגוון אפשרויות כל גג שטוח או משופע, עם דוד אנכי או אופקי. מערכות אלה מבוססות על ההפרש במשקל הסגולי בין המים החמים והקרים, המניע את המים בין הקולט לדוד ללא צורך במשאבה או בגורם מניע אחר.

מערכות סולריות מרכזיות
מערכות סולריות המותאמות למבני מגורים רבי-קומות. התאמת מספר הקולטים לתפוקת האנרגיה הנדרשת, דוודים עם מחליפי חום וכן שירותי תיקון והחלפה בעת הצורך.
 
הלחמת נחושת בקולט

דודי שמש
פס ייצור קולטים

פס ייצור קולטים
 
 
 
חתך קולט שמש - לחץ להגדלה חתך דוד שמש - לחץ להגדלה
חתך קולט שמש חתך דוד שמש


 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר